Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
23-06-2022 16:44:19

SOKAĞIN SIKINTISI NEYSE BİZİM YÜREİĞİMİZİN SIKINTISI DA ODUR

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI TEŞKİLAT BAŞKANI ; ENKAN KANDEMİR
-SOKAĞIN SIKINTISI NEYSE BİZİM YÜREİĞİMİZİN SIKINTISI DA ODUR
-KİMİSİ DAĞLARDAN SALDIRIR, KİMİSİ KALEMİYLE BOĞAZIN KIYISINDAN, KİMİSİ BİR MASANIN ETRAFINDA TOPLANIR SALDIRIR.
-ORDU AK PARTİ’YE KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN EN GÜÇLÜ DESTEĞİ VERMİŞ İLLERİMİZDEN BİRİSİ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, çeşitli programlara katılmak üzere Ordu´ya geldi. Kandemir Parti İl binası önünde kalabalık ve coşkulu teşkilat mensupları tarafından karşılandı.
İlk olarak parti binası önünde toplanan partililere hitap eden Kandemir, muhalefeti eleştirdi. Millet İttifakı´nın aday açıklamamasına değinen Kandemir, "Milletimiz dikkatle izliyor her şeyi. İşte şimdi görüyorsunuz; bir altılı masa kurmuşlar, altına da birisini saklamışlar, esasında yedili. Toplanıyorlar, toplanıyorlar, toplanıyorlar iki cümleyi bir araya getirip ortak bir şey söylemiyorlar. Genel başkanımız net bir şekilde soruyor; 'ey altılı ya da kırık ayağıyla yedili masa, sizin adayınız kim? Var mı bir adayınız? Hangi konuda anlaştınız ki, bu konuda anlaşabileceksiniz" diye konuştu.
ORDU AK PARTİ’YE KURULDUĞU GÜNDEN İTİBAREN EN GÜÇLÜ DESTEĞİ VERMİŞ İLLERİMİZDEN BİRİSİ
Teşkilat Başkanı Kandemir, Ordu’nun AK Parti kurulduğu günden itibaren en güçlü desteği vermiş illerden birisi olduğunu ifade ederek, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti siyasi hareketinin arkasında en güçlü durmuş illerimizden bir tanesi. Genel Başkanımız da Ordu’yu çok özlediğini söyledi, biz de kendisine Ordu halkının kendisini özlediğini ileteceğiz. Sadece 3 sene Ordu’da üye sayımızı partinin kurulduğu günden itibaren mukayese ederek söylüyorum; yüzde 20 arttırdık” diye konuştu.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, "Bizim her toplantımızın ana gündemi milletimizin gündemiyle örtüşür. Sokağın sıkıntısı neyse, bizim yüreğimizin sıkıntısı da odur. Eğer sokaktaki vatandaşımızın canı sıkılmışsa bizim yüreğimiz yangın yerine döner" dedi.
KİMİSİ DAĞLARDAN SALDIRIR, KİMİSİ KALEMİYLE BOĞAZIN KIYISINDAN, KİMİSİ BİR MASANIN ETRAFINDA TOPLANIR SALDIRIR.
CHP´nin Libya tezkeresine hayır oyu vermesine de tepki gösteren Kandemir, "Dün Meclis´te gördük. Libya tezkeresine Cumhuriyet Halk Partisi, ret oyu verdi. Libya´dan Türk askerini çekmenin kime faydası var? Bu memleketin lehine mi yaptığınız? Kimle yan yana durdunuz, kiminle birlikte el kaldırdınız? Terörün uzantısı HDP ile birlikte. Kimisi dağlardan saldırır, kimisi kalemiyle boğazın kıyısından, kimisi bir masanın etrafında toplanır saldırır. Saldırdığı şey ise sadece Tayyip Erdoğan değildir esasında. Bir milletin dirilişine saldırır. Bir milletin şahlanışına, ayağa kalkışına saldırır" dedi.
HAYAT PAHALILIĞI İLE MÜCADELE ETTİKLERİNİ KAYDEDEN KANDEMİR, ŞÖYLE KONUŞTU:
"AK Parti iktidarının, AK Parti iktidarlarının ürettiği bir sorun değil bu, bütün dünyanın içinden geçtiği zor bir sürece şahitlik ediyoruz. Bizim her toplantımızın ana gündemi milletimizin gündemiyle örtüşür. Sokağın sıkıntısı neyse, bizim yüreğimizin sıkıntısı da odur. Eğer sokaktaki vatandaşımızın canı sıkılmışsa bizim yüreğimiz yangın yerine döner. Onun için bu mücadeleyi vereceğiz milletçe. Gayret göstereceğiz, Allah´ın izniyle göreceksiniz ki, yavaş yavaş dünyanın bu içinden geçtiği zor dönemde Türkiye, yeni yüzyıla, ikinci yüzyılına cumhuriyetin lider ülke olarak girecek. Ekonomisiyle böyle girecek, özgürlük anlayışıyla böyle girecek. İddiasıyla böyle girecek. Karşımıza hangi bendi kurarlarsa kursunlar, hangi tuzağı oluştururlarsa oluştursunlar, hangi engeli çıkartırlarsa çıkartsınlar, hangi masayı kurarlarsa kursunlar, altı değil altmış altıyı da toplarlarsa toplasınlar bu milletin teveccühüyle, bu milletin desteğiyle 2023´te yine bu millete hizmetkar olmaya devam edeceğiz." (DHA) Ordu Mustafa KIRLAK
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.