Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
26-03-2022 22:53:29

MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU; EKONOMİK PROBLEMLERİMİZİ TEK TEK ÇÖZECEĞİZ, ÇÜNKÜ ÇÖZECEK İRADE BİZİZ..!

MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU; EKONOMİK PROBLEMLERİMİZİ TEK TEK ÇÖZECEĞİZ, ÇÜNKÜ ÇÖZECEK İRADE BİZİZ..!
-RECEP TAYYİP ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE BU ÜLKEYİ 20 YILDIR İDARE EDİYORUZ ALLAH CC. İZİN VERİRSE BU KADROLARLA BİR 20 YIL DAHA EDECEĞİZ
-MİLLİYETÇİ MUHAFAZAKAR CAMİANIN ,BÜTÜN MAZLUM VE MAĞDUR COĞRAFYALARIN HAMİSİ,TÜRK DÜNYASININ VE İSLAM COĞRAFYASININ BAŞBUĞU RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR
-YILLARDIR MİLLİYETÇİYİM DİYEN, ÜLKÜCÜYÜM DİYEN BİRİNİN HDP Yİ SAVUNMASINA GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM
İl Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu , sözlerine arkadaşlar dün 25 Mart’tı, bu tarih bizim içinde ,AK Kadrolar içinde çok hüzünlü tarih diyerek başladı. Gündoğdu , Türk siyasetinin sevilen ismi kendi sininde uzun süre yanında siyaset yaptığım birlikte yol yürüdüğüm, ona Genel Başkan Yardımcılığı yaptığım, gençlik teşkilatından en üst kademesine kadar görev yaptığım, rahmetle andığım , özlemle aradığım ,BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ahirete irtihalinin 13. Seneyi devriyesi idi, yine 28 Şuba’ta vefat yıldönümü olan Merhum Başbakan Prof.Dr.Necmettin Erbakan ‘ında ahirete irtihalinin yıldönümleri idi, tekrardan her iki güzel Lidere ALLAH’tan rahmet diliyor, mekanlarının Cennet-i Ala olmalarını niyaz ediyorum , diyerek katılımcılardan bir Fatiha okumalarını ve ruhuna bağışlamalarını istedi. Merhum Liderlere Fatiha okunarak ruhlarına bağışlandıktan sonra konuşmasına başladı.
GÜZELYALI MAHALLEMİZDEKİ HEYELANDA EN BÜYÜK TESELLLİMİZ CAN KAYBININ OLMAMASIDIR
Milletvekili Metin Gündoğdu , Güzelyalı Mahallesinde meydana gelen heyelan ile ilgili olarak en büyük tesellimiz can kabının olmamasıdır, maddi hasarlarımız en kısa zamanda çözülecek, Valimiz şu an orda, Büyükşehir Belediyemiz ekipleri ile orada, devletimiz tüm gücüyle yaraların en kısa zamanda sarılması için gerekli müdaheleyi en kısa zamanda yapacağından kimsenin kuşkusu olmasın. ALLAH cc. böyle afetlerden ilimizi , ülkemizi,milletimizi korusun temennisinde bulundu.
RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN YOLUNDAN YOL YÜRÜMEK , BİZİM İÇİN HEPİMİZ İÇİN BÜYÜK BİR ŞEREFTİR, BÜYÜK BİR ONURDUR , BÜYÜK BİR GURURDUR
Milletvekili Gündoğdu , Bugün hayatta kalan Milliyetçi muhafazakar camianın , bütün mazlum ve mağdur coğrafyaların hepsinin hamisi, Türk dünyasının , İslam coğrafyasının başbuğu olan , bizlerinde onunla beraber yol yürümekten şeref duyduğumuz Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız ,Recep Tayyip Erdoğan’ın yolundan yol yürümek , bizim için hepimiz için büyük bir şereftir, büyük bir onurdur , büyük bir gururdur diyerek, Onunla yol yürürken bizimde üzerimize düşen önemli vazifelerimiz var , bizim bir liderimiz var, kaldı ki, sadece bizim liderimiz değil o ,dünya mazlumlarının da lideri, biz, hepimiz onun adamıyız diyen Gündoğdu özellikle gençlere sesleniyorum, başkasının asla adamı olmayın tavsiyesinde bulunarak birinin adamı olan onunla gelir onunla gider , ama reisin adamı olan reisle gelir reisle gider. Biz güçlü bir şekilde, birlik beraberlik içinde 2023 seçimlerini atlatmamız lazım ifadelerini kullandı.
ÜLKEMİZDE KITLIK YOK , PROBLEM YOK, PROBLEMLERİ TEK ,TEK ÇÖZECEĞİZ, ÇÜNKÜ ÇÖZECEK OLAN İRADE BİZİZ
Gündoğdu , saha çalışmalarımızda bize en çok sorulan ve en çok şikayet aldığımız konuların başında ekonomik sıkıntılardan kaynaklanan şikayetler var, evet ekonomimiz sıkıntılı bunu kabul ediyoruz, ekonomimizde problem var mı var? Ama ekonomimiz kötü değil, sayın Cumhurbaşkanımızda açıklamasında Ülkemizdeki ekonomik sıkıntıları görüyoruz dediler. Bunun çözümünü üretecek olanda iktidardaki parti AK PARTİ ver Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Hiç kimsenin şüphesi olmasın bu sıkıntıya çözüm bulunacak, şu bir gerçek ki, bu sıkıntı sadece Türkiye’de değil ,dünyada önce salgından dolayı ekonomik daralma söz konusu oldu .Sonrasında Ukrayna-Rusya savaşından kaynaklanan belli bir sıkıntı oldu, çünkü bu iki ülke dünyada en fazla buğday ve Ayçiçek üreten ülkeleri, son günlerde bundan kaynaklanan bir sıkıntı oldu bunu da aşacağız ,yine petrol ürünlerinde dünya’da aşırı artışlar oldu , benzin arttı, mazot arttı, ALLAH’cc.ya binlerce kere şükürler olsun Ülkemizde kıtlık yok , problem yok, problemleri tek ,tek çözeceğiz, çünkü çözecek olan irade biziz dedi.
İKTİDARIMIZ DÖNEMİNDE, MİLLETİN DERDİ İLE DERTLENDİK, BAŞKA HİÇBİR DERDİMİZ OLMADI
Milletvekili Metin Gündoğdu , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 20 yıldır gece demedi, gündüz demedi 4 saatlik 5 saatlik uyku ile bu millete hizmet ediyor buna hepimiz şahitiz ,bakanlarımız aynı şekilde hizmet ediyorlar, biz hiçbir şekilde bu millete ihanet etmedik iktidarımız döneminde, milletin derdi ile dertlendik, başka hiçbir derdimiz olmadı. biz her birimiz , muhalefetin guru gürültüsüne pabuç bırakmayacağız , evet ekonomiyi yine biz düzelteceğiz, biz sokakta alnımız ak , başımız dik gezeceğiz bu kadar net, kimse boynunu bükmesin ,biz bugüne kadar kimseye yanlış yapmadık, açık, açık her şeyi milletimizle paylaştık. Kapalı kapılar ardında IMF ile pazarlık yapmadık,
İYİ GÜZEL BU İTTİFAKI KURDUNUZDA MASANIN ALTINDAKİ HDP’Yİ NEREYE KOYACAKSINIZ
6’lı yuvarlak masa ittifakına da değinen Milletvekili Gündoğdu, iyi güzel ,bu ittifakı kurdunuz yakında dağılacak o masa da ,masanın altındaki HDP yi nereye koyacaksınız diye seslendi. Gündoğdu, 40 yıldır bu ülke PKK ile mücadele ediyor nice gonca gülleri şehit verdik vatan uğruna ,biz onlarla mücadele ettik. Sonra onlarla çözüm sürecinde oturduk, konuştuk biz bundan gocunmuyoruz. Ben o zaman BBP ‘de siyaset yapıyordum AK PARTİ’nin çözüm sürecini destekledim. Bu görüşmeler olmalı , eğer bu görüşmeler netice vermezse gereği yapılmalı dedim. Görüşmeler yapıldı hatırlayın, silahı bırakın dedik, silahı bırakmayız dediler, bırakmazmısınız dedi Cumhurbaşkanımız, iyi bırakmayın dedik ve devletimizin güçlü elini göstererek, İHA’larla SİHA’larla , askerimiz ile , polisimizle güvenlik güçlerimizin başarılı operasyonları ile şimdi köklerini kazıyor muyuz , kazıyoruz dedi.
DİN ŞARLATANLIĞI ADI ALTINDA BU MİLLETİ BÖLMEYE , DARBE YAPMAYA KALKANLAR GEREKLİ CEVABI ALDILAR VE ALACAKLAR
Milletvekili Gündoğdu , FETÖ terör örgütü ile mücadeleye de değinerek , din şarlatanlığı adı altında bu milleti bölmeye , darbe yapmaya kalkanlar gerekli cevabı aldılar ve alacaklar , bize diyorlar ki , efendim falancanın FETÖ elebaşı ile resmi var, 2015 yılından önce FETÖ ‘nün terör örgütü ilan edilmediğini anımsatarak, kim ki 2015 yılından sonra resimleri varsa suçludur. Bu kadar basit, ama 2015 yılından önce bizim tabanımız mütedeyyin kesimdir, içinde yer almış olabilirler ama hala devam eden varsa onlarda ihanet ediyorlar bu ülkeye , bu millete bu davaya dedi.
YILLARDIR MİLLİYETÇİYİM DİYEN, ÜLKÜCÜYÜM DİYEN BİRİNİN HDP Yİ SAVUNMASINA GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM
Milletvekili Metin Gündoğdu , teşkilata seslenerek iftiradan beslenen her gün bir yalan ve iftira ile açıklama yapan CHP milletvekillerine, çıkıp korkmadan cevap vereceksiniz, biz onlara cevap vereceğiz , onlara pabuç bırakmayacağız , meydanda herkes lafını söyleyecek, hele diğer beyefendinin zaten işi gücü yıllardır iftira atmak , devletin görevlisi gelir ona iftira atar, milletvekili gelir ona iftira atar,sağa ,sola,iftira atar, beyefendi 6 ay öncesine kadar TV’lerde 1 domuzu 7 dakikada yiyenlerle mi beraber olacağız, elinde ülkücü kanı olanlarla mı beraber olacağız diyordu . Arkadaş şimdi soruyorum ne oldu 6 ayda, ellerinde ülkücü kanı olanlarla berabersin, milliyetçiyim diyorsun, HDP yi savunmaya başladın. Ayıbını da örtmek için efendim sizin de bakanınızın fotoğrafı yok mu FETÖ ela başıyla ne yani, HDP li birinin PKK ile resmi olsa ne olur yani diyor. Onun adına üzüldüm, ben yıllardır milliyetçiyim diyen, ülkücüyüm diyen birinin HDP yi savunmasına gerçekten üzüldüm, o, şimdi dine küfreden, vatana ihanet edenlerle beraber olsun dedi.
CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN LİDERLİĞİNDE BU ÜLKEYİ 20 YILDIR İDARE EDİYORUZ ALLAH CC. İZİN VERİRSE BU KADROLARLA BİR 20 YIL DAHA EDECEĞİZ
Milletvekili Gündoğdu, Biz vatan diyen, bayrak diyen, din diyen ve bu ülke diyen , bu ülkenin geleceği diyen Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’nın yanındayız, onunla yol yürüyeceğiz, onunla olmaya devam edeceğiz, onunla mücadele etmeye devam edeceğiz. Biz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde bu ülkeyi 20 yıldır idare ediyoruz ALLAH cc. izin verirse bu kadrolarla bir 20 yıl daha edeceğiz dedi.
Milletvekili Gündoğdu , konuşmasının sonunda , uzun zamandır en yoğun katılım ve heyecanlı bir İl Danışma Meclisi toplantısına şahit olduğunu ifade ederek , Teşkilat Başkanı Telat Yıldız ve ekibine güzel organizasyonu için teşekkür ederek tamamladı.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.