Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
14-11-2022 15:11:36

MİLLET BAHÇESİNİN 27 ARALIK'TA İHALESİ YAPILIYOR

MİLLETVEKİLİ METİN GÜNDOĞDU ; ORDU’YA İKİNCİ EN BÜYÜK YATIRIM!
-MİLLET BAHÇESİNİN 27 ARALIK'TA İHALESİ YAPILIYOR
AK PARTİ Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, 19 Eylül Stadyumunun halka açık millet bahçesi olacağını ve ihaleye ise 27 Aralık 2022 tarihinde çıkacağının müjdesini verdi.
19 Eylül Stadyumunun halka açık millet bahçesi olacağını ve Ordu’ya yapılacak olan ikinci en büyük yatırımlardan biri olacağının müjdesini veren AK PARTİ Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “İhale gerçekleştirdikten sonra Ocak ayı içerisinde neticelendirilip, Ordu’muza yakışan, bütün kesimin millet bahçesi içinde millet kıraathanesi, kütüphane ve camii de birlikte bir yaşam süreceği konforlu alan oluşturacağız” dedi.
MİLLET BAHÇESİNİN 27 ARALIK'TA İHALESİ YAPILIYOR
“Bugün Ordu’muzda yapılan 1 Milyar 500 Milyon lira civarında yatırımla şehir hastanemiz hızla devam ediyor” diyen Ordu Milletvekili Gündoğdu, “Şehir hastanemizin yanında, Ordu’muzun ilçe ve çevre yollarını, dünyanın yaşadığı ekonomik sıkıntı içerisinde her şeye rağmen devam ettirmeye ve bu yatırımları hızlandırmaya gayret gösteriyoruz. Bunun yanında yeni yatırımlarda yapıyoruz. 19 Eylül Stadyumuna uzun süredir konuşulan ve Ordu merkezde millet bahçesi dediğimiz, milletimizin nefes alacağı, burada gelip piknik yapacağı, yürüyüş yapacağı bir alan olarak, millet bahçesi yapılacak. Rize’de Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum ile bir araya geldik. Görüşmelerimiz neticesinde Bakanımız Sayın Murat Kurum’un Ordu’lulara müjdesini iletiyoruz. Bu projenin hayata geçirilmesinde öncelikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İl başkanımız, İlçe Başkanımız ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.
ORDU'YA YAKIŞAN BÜTÜN KESİMİN MİLLET BAHÇESİ OLACAK
“Ordu yeşili, mavisi, doğası ve her şeyiyle çok güzel ve mükemmel bir şehir” diyen Gündoğdu, “Ordu dünyada ismiyle söz ettirecek, en güzel sahili olan büyük bir şehir. Bu şehirde iç kesimde de millet bahçesi ile burayı taçlandıracağız. İhaleye ise 27 Aralık tarihinde çıkacak. İhale gerçekleştirdikten sonra Ocak ayı içerisinde neticelendirilip, Ordu’muza yakışan, bütün kesimin millet bahçesi içinde millet kıraathanesi, kütüphanesi ve camii de birlikte bir yaşam süreceği konforlu alan oluşturacağız. Bu alan tüm hemşerilerime hayırlı olsun. Ordu’ya yakışacak bir alan olacak” diye konuştu.
“ORDU’MUZA HAYIRLI OLSUN”
“Valimiz bu işte başlangıcı hemen yaptı” diyen Gündoğdu, “Sadece valilik binası kalacak şekilde Milli Eğitimin binalarını yıktı ve çevre düzenlemesi yapılacak. Valilik binası da büyük ihtimalle kütüphane olarak hizmet verecek. Otopark problemimiz var. Bununla ilgili de görüştük. İşin uzamasını istemiyoruz. İhale yapıldıktan sonra ihalede ki proje değişiklikleriyle otopark alanının arttırılması, bunun yanında birde buraya yapılacak caminin daha büyük yapılması için gayret göstereceğiz. Burada çok güzel alan oluşturulacak. Gönül isterdi ki burada bütün alanı açabilelim. Burada bulunan bazı binaları ortadan kaldıralım ve alanı genişletelim istedik ama büyük bir maliyet çıktığı için buna ara verdik. İnşallah sonra ki dönemde onları da eklemeyi düşünüyoruz. Şuan ki ilk etapta ki projemizde stadyum yıkılacak, eski valilik binasına kadar alan açılacak. Her zaman ki miting yaptığımız meydanımız buraya eklenecek. Valilik binasının etrafı açılıp daha güzel bir alan haline getirilecek. Ordu güzel bir alana kavuşmuş olacak. İhaleyi de 27 Aralık’ta gerçekleştiriyoruz. İhale tarihine kadar da yıkım gerçekleşecek. Emeği geçen herkese tekrardan teşekkürlerimi iletiyorum. Ordu’muza hayırlı olsun” dedi.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.