Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-02-2022 14:20:12

İL İL KADIN KOLLARI BAŞKANI AYŞEGÜL BAYSAL ;KADINLARIN VE KIZ ÇOCUKLARININ EN TEMEL HAKKI OLAN EĞİTİME ERİŞİMİNE ACIMASIZCA SET KOYANLAR, BUGÜN KİMSEYE KADIN HAKLARI DERSİ VERMEYE KALKMASINLAR.KADIN KOLLARI BAŞKANI AYŞEGÜL BAYSAL ; -KADINLARIN VE KIZ ÇOCUKLARININ EN TEMEL HAKKI OLAN EĞİTİME ERİŞİMİNE ACIMASIZCA SET KOYANLAR, BUGÜN KİMSEYE KADIN HAKLARI DERSİ VERMEYE KALKMASINLAR.

İL KADIN KOLLARI BAŞKANI AYŞEGÜL BAYSAL ;
-KADINLARIN VE KIZ ÇOCUKLARININ EN TEMEL HAKKI OLAN EĞİTİME ERİŞİMİNE ACIMASIZCA SET KOYANLAR, BUGÜN KİMSEYE KADIN HAKLARI DERSİ VERMEYE KALKMASINLAR.
-28 ŞUBATÇILARA EN BÜYÜK DERS 3 KASIM 2002 SEÇİMLERİNDE YETER, SÖZ DE KARAR DA MİLLETİNDİR.” DİYEREK AK PARTİ’Yİ İKTİDARA TAŞIYAN MİLLETİMİZ VERMİŞTİR.
İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, 28 Şubat Post Modern Darbesinin yıldönümü dolayısıyla yaptığı açıklamada , 28 Şubat’ın en mağdur kesiminin kadınlar olduğunu ifade ederek, kadınların ve kız çocuklarının en temel hakkı olan eğitime erişimine acımasızca set koyanlar, bugün kimseye kadın hakları dersi vermeye kalkmasınlar. “Bin yıl sürecek.” dedikleri 28 Şubat’ın failleri, kız çocuklarının okulların kapısında akıttıkları gözyaşlarında boğulmuşlardır ifadelerini kullandı.
TÜRKİYE SİYASAL TARİHİ, NE YAZIK Kİ DARBELERİN AĞIR BEDELİNİ ÖDEMİŞ TRAVMALARLA DOLU SİYASAL VE TOPLUMSAL BİR GEÇMİŞE SAHİPTİR
Başkan Baysal Türkiye siyasal tarihi, ne yazık ki darbelerin ağır bedelini ödemiş travmalarla dolu siyasal ve toplumsal bir geçmişe sahiptir. Yaşanan her darbe Türkiye'yi daha da geriye götürmüş, demokrasi kesintiye uğramış, özgürlükler askıya alınmıştır .99 yıllık Cumhuriyet tarihimizde 27 Mayıs 1960’da başlayıp 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişimine kadar ki süreç, milletimize ve demokrasimize yönelen suikastlerdir. 28 Şubat darbesi de demokrasi tarihimize ‘post modern darbe’ olarak geçen karanlık bir dönemdir. Milletin vicdanında derin yaralar açan 28 Şubat süreci, demokrasiye ve sivil siyasete yönelik bir suikast olarak gerçekleşmiş, milletin iradesine olduğu kadar kalkınma çabasına da engel olmuş gerici ve ilkel bir tertiptir.
28 ŞUBATÇILARA EN BÜYÜK DERS 3 KASIM 2002 SEÇİMLERİNDE “YETER, SÖZ DE KARAR DA MİLLETİNDİR.” DİYEREK AK PARTİ’Yİ İKTİDARA TAŞIYAN MİLLETİMİZ VERMİŞTİR.
Baysal, Darbe sonrası yaşanan kriz, ülkemizin çok değerli yıllarına mal olurken devlet ve millet arasında çatışma çıkarmak isteyenler için zemin hazırlamıştır. Ancak aziz milletimizin feraseti ve basireti ile çatışma beklentisi boşa çıkmıştır. Birtakım siyasi mühendislik projeleri ile Türk siyasetini manipüle etmeye çalışan 28 Şubatçılara en büyük dersi 3 Kasım 2002 tarihinde yapılan seçimde “Yeter, söz de karar da milletindir.” diyerek AK Parti’yi iktidara taşıyan milletimiz vermiştir.
AZİZ MİLLETİMİZ, BÜYÜK VE GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ HEDEF ALAN DARBELERE TIPKI 28 ŞUBAT VE 15 TEMMUZ’DA OLDUĞU GİBİ HER ZAMAN DUR DİYECEK VE TAVİZ VERMEYECEKTİR.
İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal, Milletimizin her seçimde büyük teveccüh gösterdiği AK Parti, 12 Eylül başta olmak üzere tüm darbe faillerinin yargılanmasını sağlamıştır. Yeni yönetim sistemimizle siyasal yapımız güçlendirilerek vesayet tümüyle yok edilmiştir. Böylece demokrasimiz, tarihindeki kara lekelerden kurtarılarak vatandaşlarının eşit haklara sahip bir yapıya kavuşturulmuştur. Bu duygularla ülkemizin demokrasisinde büyük yaralar açan 28 Şubat’ı 25. yılında bir kez daha kınıyoruz. Siyasi mühendislik projeleri ile Türk siyasetini manipüle etmeye çalışanlar şunu bilsin ki, Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da, millet iradesinin saygınlığına asla gölge düşürmeyecek ve demokrasimize yapılan her türlü müdahaleye en sert karşılığı aziz milletimizle birlikte vereceğiz dedi.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.