Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-10-2022 11:05:26

İL BAŞKANI HALİT TOMAKİN;İKİNCİ YÜZYIL TÜRKİYE YÜZYILI OLACAKTIR

BAŞKAN TOMAKİN ; CUMHURİYETİN KAZANIMLARI VAZGEÇİLMEZİMİZDİR
-İKİNCİ YÜZYIL TÜRKİYE YÜZYILI OLACAKTIR
-“TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONU İLE ASIRLIK HAMLELER HAYATA GEÇECEK, HAYALLERİMİZ İNŞALLAH BİR,BİR GERÇEK OLACAK”(RTE)
İl Başkanı Halit Tomakin 29 Ekim Cumhuriyet bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı , Başkan Tomakin mesajında ,bir medeniyetin çöküşü , bir güneşin doğuşunu müjdelemiş , bir millet yok oldu , bitti ,tükendi denilirken ,enkazdan , 29 Ekim 1923 ‘de Mustafa Kemal Atatürk Liderliğinde ufku muasır medeniyete bakan yepyeni bir Cumhuriyet kurulmuştur. Cumhuriyetin kazanımları bizim vazgeçilmezimizdir diyen Başkan Tomakin ,99 yıllık Cumhuriyetimizin bilgi ve birikimine hep birlikte sahip çıkmalıyız dedi.
İKİNCİ YÜZYIL TÜRKİYE YÜZYILI OLACAKTIR
“TÜRKİYE YÜZYILI VİZYONU İLE ASIRLIK HAMLELER HAYATA GEÇECEK, HAYALLERİMİZ İNŞALLAH BİR BİR GERÇEK OLACAK”(RTE)
Başkan Tomakin, şimdi Türkiye yepyeni bir ikinci Yüzyıla hazırlanıyor ,hiç kimsenin şüphesi olmasın ikinci yüzyıl dünya’da Türkiye yüzyılı olacaktır. 20 yıldır iktidarda olan AK PARTİ Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde muasır medeniyet seviyesini yakalamak için can hıraş çalışmış, devrim niteliğindeki hizmetleri Türk milletine armağan etmiştir. Gayemiz Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyetini yakalamaktır. AK PARTİ döneminde parmakla gösterilen icraatları anlatmaya sayfalar yetmez , 2023’de, 2071 ‘ de büyük ve yeni Türkiye hedefimiz. Muasır medeniyet demektir. İdeallerimizden vaz geçmeyeceğiz , bizi birbirimize düşürmek isteyenlere cevabımız, 1000 yıldır bu topraklarda kürt’ü,türk’ü, çerkez’i,laz’ı, alevi’si , sunni’si ile kardeşçe yaşamaya devam ederek göstereceğiz, milli birliğimizi ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere yeni Türkiye’de fırsat vermeyeceğiz, Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,’ın "Cumhuriyetimizin yüzüncü yaşını, sıradan yıl dönümü kutlamasının çok ötesine geçen 'Türkiye Yüzyılı' atılımıyla karşılamaya hazırlanıyoruz. Türkiye Yüzyılı vizyonu ile asırlık hamleler hayata geçecek , hayallerimiz İnşAllah bir ,bir gerçek olacak dediğini hatırlatarak, bugün Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanacak olan Türkiye Yüzyılı vizyon belgesinde buna hep birlikte şahit olacağız dedi.
Başkan Tomakin, Cumhuriyeti bize armağan eden başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyor ,ilelebet payidar olacak Cumhuriyetimizin 99. Yılını en içten dileklerimle kutluyorum temennisinde bulundu.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.