Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
17-03-2022 16:06:12

Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,Sana âguşunu açmış duruyor Peygamber

BAŞKAN TOMAKİN ; Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,Sana âguşunu Peygamber dur.

-15 Temmuz'da olduğu gibidir. Kurşunun ağzından kulaklarıMızda, olsa da son mazmuzdaun ahı alınana , son zalime haddi mazlumda kadar hayatta kalmayacağızların üzerinde duracağız

İl Başkanı Halit Tomakin Çanakkale zaferinin 107. Yıldönümü nedeniyle "Tomakin mesajında" "Tomakin mesajında", Türk Milleti tarih aracılığıyla esaret alınamayan nadir bir millettir. 18 Mart Çanakkale Savaşı da olacak, bitap olacak bizim , göztaşılar içinde bir milletken , aziz gözlere dikenlere bile destanlar yazan bir ruha ve inanca sahibiz, dün olduğu gibi bugünde, yarında, biz bitti demeden hiçbiri ALLAH'ın izni ile bit dedi.

Dünya beşten itibaren Haksızlıktan dilsiz kesilmeyen bir liderimiz var

Tomak, Her Türk evladının onun zerresine kanın vatanını ne pahasına olsun, hilal uğruna, ilay-i kelimetullah ile, sadece ile değil ,zalime karşı mazlum insanın da gücü ve kollaması , Türk dünya'da olması gereken , Çanakkale ruhu , Kurtuluş ruhu, istiklal yapısı ruhu bugün'de ete kemiğe bürünmüş hali ile taptaze ve canlılığını korumaktadır. “Dünya Beşten Büyüktür”, “Daha A Bir Dünya” diye zor okuması, Mustafa Kemal Atatürk'ün de gibi yetersiz kanda kudret damarlarımızdaki yetersizdir dedi.

Türkiye ,Ukrayna- Rusya'da bir kez daha onaylanmıştır da barışın en önemli aktörlerindendir

Başkan Tomakin, Türkiye , Cumhurbaşkanımız, Dünya Liderimiz, Recep Tayyip Erdoğan'ın tasarımında savunma sanayinde saymakla bitiremeyeceğimiz son teknoloji silahları ile olacağıdır. aktörlerinden bir kez daha teyit edilmiştir. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa kemal Atatürk'ün “Yurtta Sulh” Sulh mümkün olan bir ülke olmuş, takdirle karşılayabildiğini takip eden bir imza attığından emin olabilirsin.

15 Temmuz'da olduğu gibidir. Kurşunun ağzından kulaklarıMızda, olsa da son mazmuzdaun ahı alınana , son zalime haddi mazlumda kadar hayatta kalmayacağızların üzerinde duracağız

Başkan Tomakin, biz bir yanda "Yurtta Sulh Cihanda Sulh" özetini benimserken zaman içinde içte ve dışta bize karşı korunmaları da gözden gelmeyeceğiz, kadim tarihimizin güvenliğinde, gözden geçireceğiz, Çanakkale'yi yeniden yaşayacaklar. Kurtuluş mücadelesinin nasıl olduğunu bir kez daha görecekler. Vatan uğruna, bayrak uğruna, toprak ve ezan uğruna ölmek için can atan Türk milletini asla yenemeyecekler. bizler arı kolonileriyiz. Gittiğimiz her yere polenleri taşırız. O polenler medeniyettir, kültürdür, ahlaktır, stratejidir, fedakârlıktır, vatanseverliktir. Bunu yaymanın bedeli savaşsa savaşırız, kansa dökeriz, cansa veririz. Malazgirttir. Varna'dır. İstanbul'un ihtiyar surlarıdır. Viyana'nın hedeftir. Çanakkale Boğazı'dır, Kurtuluş yapısıdır , 15 Temmuz'da olduğu gibi. Kurşunların vızıltısı kulaklarımızda, şehadetin kokusu bir metre uzlarımızda da mazlumun ahı son alınana , son zalime haddi etkisine kadar hayatta durmayacağız ALLAH'ın izni ile dedi.

Başkan Tomak, metrekareye 6000nin'den, şehitliğin ve 250 bu toprakları bize vatan kılmak için bir gonca gül gibiin aday tüm şehitlerimize ne de mermiden ama Mehmet Akif Er'den'un şehid oğlu şehid, istemeden makber , Sana âguşunu açmış duruyor, peygamberleri dizeleri ile tercüman oluyor onları rahmetle yad ediyorum dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.