Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
08-07-2022 14:09:24

BAŞKAN TOMAKİN ; NE GÜZEL BİR GÜN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ PEKİŞTİREN BİZİ BİRBİRİMİZE BAĞLAYAN BAYRAMLAR

-Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması gençlerimize bırakacağımız en kıymetli 2053 vizyonuna kararlılıkla yürümesini sağlayacaktır (RTE)

 

İl Başkanı Halit Tomakin, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında , bizleri huzur için birlikte Kurban Bayramına ulaştıran Allah cc. Hamd olsun ,İslam aleminin ve dünya Müslümanlarının Kurban Bayramı Mübarek Olsun,  Rabbimden niyazımız Bayramın İlimize ,ülkemize , İslam alemine , dünya insanlığına huzur ve refah getirmesini diliyorum duasında bulundu.

 

ne güzel bir gün birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bizi birbirimize bağlayan  bayramlar

 

Başkan Tomakin, günümüz dünyasında cahiliye devrinden kalma bazı kimselerin güya hayvan kesilmesine karşı çıkarak  , İslam dininin benzersiz uygulamalarından bir olan birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bizi birbirimize bağlayan , zengin ile fakirin aynı duyguyu yaşadığı kurban ibadetini küçük düşürmeye çalıştıklarını belirterek ,Kurban , imkanı olan Müslüman kardeşlerimiz  Rabbimizin emri ile  Kurban Bayramında Kurbanlarını kesecekler,  imkanı olmayanlara kestiği kurbanından mümin kardeşine ikram ederek hem ibadetini yerine getirecek hemde büyük bir huzur ile imkanı olmayan kardeşine ikramda bulunacaktır . ne güzel bir ibadet ne güzel bir dayanışma örneği ne güzel bir bayram, bu güzel bayramı bize hediye eden Rabbimize hamd-u senalar olsun, bu güzel bayramı bize öğreten ,uygulayan, Kainatın Sultanı Efendimiz Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa (sav) Selat ve Selam olsun dedi.  

 

Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması gençlerimize bırakacağımız en kıymetli 2053 vizyonuna kararlılıkla yürümesini sağlayacaktır (RTE)

 

Başkan Tomakin , Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ‘da kurban bayramı mesajında  "Duraklamaya, gerilemeye meydan vermeyeceğiz" diyerek ,Ülkemizin son dönemlerde dünya ile birlikte yaşadığı sıkıntıya dikkat çektiğini belirterek , Cumhurbaşkanımız bize güvenin dedi , 20 yılda Ülkesini Süper Lige çıkaran , Dünya Lideri , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güvenimiz tam ,biz bu sıkıntının da üstesinden geleceğiz diyerek Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan "Yaklaşık 4 yıl önce ekonomideki önceliğimizi istihdama vererek yaptığımız tercihin doğruluğunu yaşanan her gelişmeyle bir kez daha görüyoruz. Küresel ekonomideki bozulmanın ülkemize olan etkileri yanında kurdaki dalgalanmanın ve hayat pahalılığının insanlarımızın günlük hayatlarında yol açtığı zorlukları elbette biliyoruz. Aldığımız tedbirler ve hayata geçirdiğimiz programlarla bunların üstesinden geldikçe elimizdeki imkanların ve kat ettiğimiz mesafenin önemi daha iyi anlaşılacaktır. Milletimden hayata geçirdiğimiz programlara daha güçlü destek ve biraz daha sabır talep ediyorum dediğini hatırlatarak , Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşması gençlerimize bırakacağımız en kıymetli 2053 vizyonuna kararlılıkla yürümesini sağlayacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasında herhangi bir duraklamaya, gerilemeye meydan vermeyeceğiz dediğini ifade etti.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.