Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
07-03-2022 17:24:26

BAŞKAN TOMAKİN , 20 YILDAN BU YANA YAPILAN 15 SEÇİMİ ÜST ÜSTE KOYSAK BİR 2023 SEÇİMİ ETMİYOR

BAŞKAN TOMAKİN , 20 YILDAN BU YANA YAPILAN 15 SEÇİMİ ÜST ÜSTE KOYSAK BİR 2023 SEÇİMİ ETMİYOR
-O YUVARLANMIŞ MASADA KILIÇTAROĞLU’NDAN BAŞKA HERKES SAĞCI , BU KİŞİLER SURETİ HAKTAN GÖRÜNMÜŞLER , BİR DÖNEM AK PARTİ’Yİ İSTİSMAR ETMİŞLER
-BU PARTİDE SİYASET YAPMIŞ, BAŞBAKANLIK, BAKANLIK YAPMIŞ, CUMHURBAŞKANIMIZ KOLTUK VERMEDİ DİYE KÜSMÜŞ, BİR YERLERDE İKTİDARA TALİBİM DİYE PARMAK SALLAYANLAR..! BİZ BU FİLMİ ÇOK SEYRETTİK.
-ALLAH ‘A HAMD EDİYORUM BAŞIMIZDA RECEP TAYYİP ERDOĞAN GİBİ GÜÇLÜ BİR LİDER , GÜÇLÜ BİR DEVLET ADAMI VAR
Perşembe ilçe Danışma meclisi toplantısı yapıldı, toplantıya Milletvekilleri Dr.Şenel Yediyıldız, Metin Gündoğdu, İl Başkanı Halit Tomakin, İl Başkan yardımcıları, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Yönetimleri , Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Başkanları katıldı.
PERŞEMBE HER YÖNÜYLE BİZİM YÜZ AKIMIZ OLAN BİR İLÇEMİZ
Danışma Meclisi Toplantısında konuşan İl Başkanı Halit Tomakin, Perşembe İlçesinin Ordu’nun nüfus bakımından 4. Büyük ilçesi olduğunu belirterek, Perşembe her yönüyle bizim yüz akımız bir ilçemiz , Perşembe’de 6000 üyemiz var, 54 Mahallemizin Başkan ve Yönetimleri % 100 tam görevinin başında, 113 Sandığımızda her sandık için , 3 Ana Kademe , 3 Kadın , 3 Gençlik 1 asil 1 yedek Müşahit olmak üzere 11 kişimiz eksiksiz tamam buradan İlçe Başkanıma ve emeği geçen tüm teşkilat mensubu kardeşlerime teşekkürlerimi sunuyorum diyerek bu çalışmalarda gösteriyor ki, Perşembe seçimlere noksansız hazır dedi.
ALLAH ‘A HAMD EDİYORUM BAŞIMIZDA RECEP TAYYİP ERDOĞAN GİBİ GÜÇLÜ BİR LİDER , GÜÇLÜ BİR DEVLET ADAMI VAR
Başkan Tomakin , AK PARTİ iktidarının ALLAH cc.’nın izni milletimizin teveccühü ile 20 yıl kesintisiz devam ettiğini belirterek , şöyle bir 20 yılı gözden geçirdiğimizde Türkiye ile birlikte İlimizi , Perşembe İlçemizi ,devrim niteliğinde hizmetlerle donattık, milletimizi düşündük , 20 yıl hiç durmadan çalıştık. Cumhurbaşkanımız, Milletimize ne söz verdiyse hepsini bir , bir yerine getirdi . Son yıllarda pandemiden kaynaklı bazı üretim bantlarının durması, tedarik zincirlerinin aksaması, arz talep dengesinin alt üst olması ile başlayan bir dip dalga oluştu. Bu dalga da tüm dünya da olduğu gibi bizleri de etkiliyor . Buna birde Ukrayna savaşı eklenince adeta tuzu biberi oldu diyerek . Bütün dünya’da süre gelen ekonomik krizden biz nasıl çıkacağız , Perşembemiz nasıl çıkacak bunları konuşmamız lazım önemli olan bu, son zamanlarda bir zeytinyağı muhabbeti gidiyor , en ufak bir spekülasyonda sadece Türkiye değil, dünya’da dalga, dalga yayılıyor , biz kendimizi nasıl koruyacağız , ALLAH ‘a hamd ediyorum başımızda Recep Tayyip Erdoğan gibi güçlü bir lider , güçlü bir devlet adamı var , AK PARTİ var, sizin gibi değerli yol ve dava arkadaşlarımız var , Liderine güvenen bir milletimiz var , 2002 den daha mı kötüyüz. ALLAH aşkına bu ülkede % 7500 gecelik faizler vardı bunları unutmayalım. Türkiye’yi Recep Tayyip Erdoğan ve AK PARTİ’nin nereden nereye getirdiğini unutmayalım. 2002 den bu yana biz Türkiye’yi 3 kat büyüttük ,yani her ferdimiz 3 kat zenginleşti.Bu bizim gururumuzdur dedi.
20 YILDAN BU YANA YAPILAN 15 SEÇİMİ ÜST ÜSTE KOYSAK BİR 2023 SEÇİMİ ETMİYOR
Başkan Tomakin, çok önemli bir dönemeçteyiz 2023 seçimlerine az bir zaman kaldı . biz 15 seçim kazandık her seçim yüzümüzün akı ile çıktık. ALLAH cc. razı olsun milletimizden , bu aziz milletin partimize ve liderimize güvenleri devam ediyor , hep hamd ediyorum, şükür ediyorum böyle bir başarının dünya’da örneği yok ALLAH cc. Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başımızdan eksik etmesin diyerek 2023 seçimlerinin önemine vurgu yapan Başkan Tomakin, bütün seçimlerin ruhu olduğu gibi 2023 seçim ruhunu izah edecek olursak bütün seçimleri üst üste koysak bir 2023 seçimi etmiyor ifadelerini kullandı.
O YUVARLANMIŞ MASADA KILIÇTAROĞLU’NDAN BAŞKA HERKES SAĞCI , BU KİŞİLER SURETİ HAKTAN GÖRÜNMÜŞLER , BİR DÖNEM AK PARTİ’Yİ İSTİSMAR ETMİŞLER
Başkan Tomakin, 6 tane birbirine benzemeyen Partinin bir araya gelerek kurdukları yuvarlak masa toplantılarını da değinerek , o yuvarlanmış masada Kılıçtaroğlu’ndan başka herkes sağcı , bu kişiler sureti haktan görünmüşler , bir dönem AK Parti’yi istismar etmişler , bir dönem başka partiden görünmüşler, çıkış aramışlar bulamamışlar şimdi Kılıçtaroğlu’nun koltuğunun altına girmişler , yattığı yerde ot bitmeyen adamın gölgesinde siyaset yapacaklar, Türkiye’de yönetmeye talipler yok ya , o kadar ucuz mu bu ülke ya, diyerek tepkisini dile getirdi. Başkan Tomakin CHP ‘nin demokrat bir parti olmadığının altını çizerek , Kılıçtaroğlu’nun yoldaşı, olmazsa olmazı, Muharrem İnce nerde ?, Sarıgül nerde ?, bu kadına haddini bildirin diyen zihniyetin uzantıları nerde ? diye sordu.
BU PARTİDE SİYASET YAPMIŞ, BAŞBAKANLIK, BAKANLIK YAPMIŞ, CUMHURBAŞKANIMIZ KOLTUK VERMEDİ DİYE KÜSMÜŞ, BİR YERLERDE İKTİDARA TALİBİM DİYE İKTİDARA PARMAK SALLAYANLAR..! BİZ BU FİLMİ ÇOK SEYRETTİK
Başkan Tomakin, birbirine benzemeyenler ittifakı daha ilk toplantılarında yer kavgası ile , harf kavgasında birbirine düşmüşler, peki sorarım şimdi bu partide siyaset yapmış, başbakanlık, bakanlık yapmış, Cumhurbaşkanımız koltuk vermedi diye küsmüş, bir yerlerde iktidara talibim diye iktidara parmak sallayanlar..! biz bu filmi çok seyrettik , milletimiz sizin gibilere prim vermez , milletimiz bu oyunu gördü , milletimiz bunu yemez dedi.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.