Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
04-11-2022 14:08:58

AR-GE BAŞKANI FUNDA YILMAZ ; AK PARTİ , TEŞKİLAT AKADEMİSİ’NİDE 3. DÖNEMİNİ BAŞLATIYORUZ

-EĞİTİMLERİN ANA TEMASI “TÜRKİYE YÜZYILI” OLACAK

 

-Önümüzde çok önemli bir seçim var. Teşkilatlarımızın tüm hazırlığı buna yönelik

 

İl Başkan yardımcısı AR-GE Başkanı  Funda Yılmaz yaptığı açıklamada “Türkiye Yüzyılı” konseptiyle 81 İlde gerçekleştirilecek olan Teşkilat Akademisi Eğitim Programı, 6 Kasım’da Fatsa Kültür ve Sarayında gerçekleştirileceğini , Teşkilat eğitim toplantısı derslerini  Eski Sağlık Bakanı Prof.Dr.Recep Akdağ, Siyaset Bilimci Prof.Dr.Mehmet Şahin , Gazeteci Ersin Çelik ve İl Koordinatörü Trabzon Milletvekilimiz Adnan Günnar’ın vereceğini söyledi.

 

AR-GE Başkanı Yılmaz, AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığınca düzenlenecek Teşkilat Akademisi eğitimleri, 81 ilde üç kademe il ve ilçe yönetimlerini kapsayacak. 93 bin teşkilat mensubuna çeşitli alanlarda dersler verilecek. Eğitimlerin ana teması “Türkiye Yüzyılı” olacak. İlk eğitimler 5-6 Kasım tarihlerinde 34 ilde gerçekleştirilecek. Ordu’da ise 6 Kasım tarihinde, Fatsa Kültür Sarayı’nda gerçekleştirileceği bilgisini verdi.

 

Önümüzde çok önemli bir seçim var. Teşkilatlarımızın tüm hazırlığı buna yönelik

 

Yılmaz , “Eğitim programının hedefinin Teşkilat mensubumuzun motivasyonunu, inancını, özgüvenini ve aidiyetini yükselterek önümüzdeki önemli sürece hazırlanmak. Gerçekleştireceğimiz eğitim faaliyetleri kapsamında, ilimizde üç kademe, ana kademe , Kandın Kolları ve Gençlik Kollarının  il ve ilçe yönetimlerini programa alıyoruz. Teşkilat Akademisi adını verdiğimiz eğitimleri tüm Türkiye’de daha önce 2 kez gerçekleştirdik. Bu 3. dönemi olacak. Eğitimler, alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından verilecek. Eğitim içeriğine bağlı olarak, MYK/MKYK üyelerimiz, Bakanlarımız, Bakan Yardımcılarımız, Milletvekillerimiz, uzman eğitimciler, akademisyenler ve gazeteciler 4 ana ders başlığında eğitim verecek. AK Parti; yeni yüzyıla, Türkiye Yüzyılı’na hazırlanıyor. Eğitimlerimizin ana konsepti Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Türkiye Yüzyılı üzerine olacak.  Partimizin tüm hücreleri  tam odak çalışıyor. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Teşkilatlarımızın tüm hazırlığı buna yönelik.” dedi.

 

AK PARTİ SAHA ÇALIŞMALARININYANINDA TEŞKİLAT İÇİ ÇALIŞAMALRADA ÖNEM VERMEKTEDİR

 

AR-GE Başkanı Funda Yılmaz  “Tüm AK Parti teşkilatları olarak, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde belirlenen Türkiye Yüzyılı’na hazırlanıyoruz. Saha çalışmalarımızın yanı sıra teşkilat içi çalışmalara da önem veriyoruz. Teşkilat Akademimizin 3.sünü Fatsa İlçemizde gerçekleştireceğiz. Tüm teşkilatlar olarak, bilgi ve deneyim sahibi, alanında uzman eğitmenlerimizden alarak kendimizi geliştirme imkanı buluyoruz. Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanımız Sn. Mustafa Şen olmak üzere, Teşkilat Akademisi’nde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Pazar günü gerçekleştirilecek olan programın teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Teşkilat Akademisi eğitim programı, her ilde dört ders başlığında verilecek olup 81 ilde üç haftada tamamlanacak. Dersler Cumartesi-Pazar olarak hafta sonları gerçekleştirilecektir de

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.