Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
28-10-2021 14:05:46

BAŞKAN TOMAKİN ; CUMHURİYET FAZİLETTİR

-ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ MUASIR MEDENİYET AK PARTİ SAYESİNDE YAKALANACAKTIR

 

-BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEK İSTEYENLERE CEVABIMIZ 1000 YILDIR BU TOPRAKLARDA KÜRT’Ü,TÜRK’Ü, ÇERKEZ’İ,LAZ’I, ALEVİ’Sİ , SUNNİ’Sİ İLE KARDEŞÇE YAŞAMAYA DEVAM EDEREK GÖSTERECEĞİZ

 

98 yıl önce Gazi Mustafa Kemal Atatürk 1071 Malazgirt ‘ten bu güne al kanlarla sulanmış cennet vatanımızı yedi düvelin hain ve alçakça planlarını bozarak işgalden kurtarmış, bizlere ilelebet yaşayacak “Cumhuriyet Fazilettir”. Aynı zamanda Cumhuriyet kimsesizlerin kimsesi diyerek , Cumhuriyeti emanet etmiştir. Cumhuriyet vazgeçilmez bir idare ve erdemliktir. Cumhuriyet Milletin, egemenliği kendi elinde tuttuğu rejim sayesinde bugün demokratik , hukuk devletinde yaşıyoruz dedi.

 

ATATÜRK’ÜN GÖSTERDİĞİ MUASIR MEDENİYET AK PARTİ SAYESİNDE YAKALANACAKTIR

 

Türkiye, Cumhuriyetin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün hedefi olan muasır medeniyet seviyesine AK PARTİ sayesinde yakalayacaktır .Nasıl mı ? Türkiye, son 19 yılda gerçekleştirmiş olduğu icraat ve yatırım politikaları ile bölgesel ve küresel anlamda söz sahibi bir ülke konumuna gelmiş, savunma sanayii başta olmak üzere geliştirmiş olduğu inovasyon kültürü ile ithalatçı konumundan ihracatçı mevkiine yükselmiştir. Tarihinde belli oranda kaçırmış olduğu sanayi devriminin kötü tecrübesini bir daha yaşamamak adına son yıllarda birçok atılım gerçekleştirmiştir. elektrikli araç üretiminde TOGG gibi tarihine damga vuracak bir girişimin adımını atmıştır. Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş (TUSAŞ) tarafından üretilen yerli ve milli Aksungur-SİHA, yapılan testleri başarı ile tamamlayarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığına teslim edilmiş, İHA, Yerli Denizaltı , Uçak Gemisi ,Atak Helikopteri gibi önemli projeleri ile , Türkiye sadece savunma, havacılık ve uzay sanayinde değil, otomotiv sektöründe de küresel pazarlardaki rekabetçi gücüne büyük katkı sunacak yatırımlar ortaya koymaya devam etmektedir. TÜBİTAK destekli Türkiye’nin ilk ve tek yerli şanzımanı, 220’nin üzerinde mühendis tarafından sıfırdan geliştirilmiştir. Ayrıca Türkiye'de üretilen silahların test ve tescil işlemlerini yapmak üzere Konya'da "Türkiye Silah Test Merkezi" (Konya CIP Laboratuvarı) kurulacağı açıklanmıştır. Böylece üreticinin sertifikasyon için yurt dışına ödeyeceği döviz, ülke ekonomisine kazandırılarak büyük oranda ekonomik çıktının önüne geçilecektir dedi.

 

BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEK İSTEYENLERE CEVABIMIZ 1000 YILDIR BU TOPRAKLARDA KÜRT’Ü,TÜRK’Ü, ÇERKEZ’İ,LAZ’I, ALEVİ’Sİ , SUNNİ’Sİ İLE KARDEŞÇE YAŞAMAYA DEVAM EDEREK GÖSTERECEĞİZ

 

Başkan Tomakin , bütün bunları anlatmaktaki gayemiz Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyetini yakalamak hedefimizdir. AK PARTİ döneminde parmakla gösterilen icraatlarını anlatmaya sayfalar yetmez , 2023’de, 2071 ‘ de büyük ve yeni Türkiye hedefimiz. Muasır medeniyet demektir. İdeallerimizden vaz geçmeyeceğiz , bizi birbirimize düşürmek isteyenlere cevabımız, 1000 yıldır bu topraklarda kürt’ü,türk’ü, çerkez’i,laz’ı, alevi’si , sunni’si ile kardeşçe yaşamaya devam ederek göstereceğiz, milli birliğimizi ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere yeni Türkiye’de fırsat vermeyeceğiz dedi.

 

CUMHURİYET PAHA BİÇİLMEZ HAZİNEMİZDİR

 

29 Ekim 1923 ‘te kurulan paha biçilmez hazinemiz, Cumhuriyetimizin ilanının 98’nci yıl dönümünde, İstiklal Harbimizin tüm kahramanları ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü tazimle anıyorum dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.