Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
27-10-2021 15:22:11

20 YILDIR NİCE FIRTINALI SULARA KARŞI GEMİSİNİ SAĞ SALİM LİMANA ÇEKEN BİR KAPTANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VAR

20 YILDIR NİCE FIRTINALI SULARA KARŞI GEMİSİNİ SAĞ SALİM LİMANA ÇEKEN BİR KAPTANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VAR
-HER SEFERİNDE MİLLETTEN KIRMIZI KART GÖRENLER BÜYÜKELÇİ KRİZİNDE ELLERİNİ OVUŞTURUP TİMSAH GÖZYAŞLARI İÇİNDE TÜRKİYE'NİN DİZ ÇÖKMESİNİ BEKLEDİLER
-ÖYLE BİR GÜRUH TOPLANMIŞ Kİ İÇİNDE NE ARARSAN VAR TAYYİP ERDOĞAN GİTSİN DE YANSIN TÜRKİYE DİYORLAR
-BİZE DÜŞEN SAFLARI DAHA DA SIKLAŞTIRARAK MAHALLE MAHALLE EV EV GEZEREK HİZMETLERİMİZİ ANLATMAK SIKILMADIK EL GİDİLMEDİK YER BIRAKMAMAKTIR.
AK PARTİ Ekim ayı İlçe Başkanları toplantısı Akkuş İlçesinde İl Başkanı Halit Tomakin Başkanlığında yapıldı. Toplantıya 19 İlçe Başkanı, İl Yürütme kurulu üyeleri (İl Başkan Yardımcıları)katıldı.
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ‘I İÇERİDEN VE DIŞARIDAN O KADAR UĞRAŞIYORLAR ALLAH CC. YARDIMI MİLLETİN DESTEĞİ İLE BİR TÜRLÜ YI-KA-MI-YOR-LAR
Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Halit Tomakin, son günlerde Türkiye’nin olağanüstü durumla karşı karşıya kaldığını hatırlatarak , dış güçlerin ekonomi üzerinden , yada içişlerimize müdahale ederek ,Tükiye’yi köşeye sıkıştırmak için öyle bir güruh toplanmış ki , bu güruh ellerinden geleni yapıyorlar , işin acı tarafının ise dışarıdakilerin içerideki dostları , işbirlikçileri, sağcı , solcu, muhafazakar ,HDP ‘si, aralarında daha önce cumhurbaşkanlığı , başbakanlık yapmışlar bile birbirine benzemez ittifakının paydaşları ellerini ovuşturarak , diğer taraftan da timsah gözyaşları dökerek, bıyık altından ,Cumhurbaşkanımıza akıl vermeye kalkıyorlardı , ne oldu ? Cumhurbaşkanımızın siyasi dehası diplomasi başarısı ile öyle bir ters köşe oldular ki ,akılları şaştı. Utandılar mı ? hayır..! yüzleri kızardı mı ? hayır..! . diyen Başkan Tomakin, bu güruh Türkiye’nin diz çökmesini , dolayısıyla böylelikle Dünya Lideri, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında halk için itibarının zedeleneceğini ve al aşağı edecekleri rüyasına kapıldılar. Hey hat..! unuttukları bir şey vardı 20 yıldır Milletini arkasına alarak nice fırtınalı sularda gemisini sağ salim limana çeken , her seferinde o güruhun hayıflanarak adam yine başardı diye iç geçirdikleri , zalimin karşında elif gibi dimdik duran, mazlumlara vav gibi davranan, Recep Tayyip Erdoğan ‘ı içeriden ve dışarıdan o kadar uğraşıyorlar ALLAH cc. yardımı milletin desteği ile bir türlü yı-ka-mı-yor-lar dedi.
TÜRKİYE 15 EKİM’DE SADECE BİR GÜNDE 1,5 MİLYAR DOLARLIK İHRACAT YAPILARAK ÖNCEKİ DÖNEMLERİN YILLIK VE AYLIK RAKAMLARI BİR GÜNDE YAKALANMIŞTIR
Başkan Tomakin,Türkiye Allah cc.izni Genel Başkanımız ,Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği sayesinde yaşanan ekonomik sıkıntıları da kısa sürede atlatacaktır diyerek ,DTÖ ve TÜİK verilerine göre Türkiye’nin dünya ihracatındaki payı Cumhuriyet tarihinde ilk defa %1’in üzerine çıkmıştır. Yıllıklandırılmış ihracat değeri ise 212,2 milyar dolar ile başka bir Cumhuriyet rekoru olmuştur. Bunun yanında 15 Ekim’de sadece bir günde 1,5 milyar dolarlık ihracat yapılarak önceki dönemlerin yıllık ve aylık rakamları bir günde yakalanmıştır. Türkiye özellikle AK Parti hükümetleri döneminde aldığı bu önlemlerle pandeminin yarattığı küresel kriz ortamına rağmen hem yurt içinde üreticisini koruyarak mal ve hizmet üretimini artırmış hem de sermaye katkısı, altyapı, enerji, eğitim ve kredi desteği gibi teşvik unsurları ile yabancı yatırımcıları ülkeye çekmeyi başarmıştır. Söz konusu gelişmeler ülkenin böylesine zorlu bir dönemde bile üstün başarı ortaya koyduğunu kanıtlamaktadır dedi.
ŞİMDİ BUGÜNDEN TEZİ YOK HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YENİDEN YOLLARA DÜŞME VAKTİDİR
Başkan Tomakin, Teşkilatlarına seslenerek, bizim burada toplanmamızın asıl amacı Teşkilatlarımızın durumu , Türkiye’de olağan üstü olaylar olurken , her seferinde dostları ile birlikte şimdi gidecek , şimdi işi bitti diye , AK PARTİ’yi , Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’ın elini Ordu Teşkilatları olarak , saflarımızı daha da sıklaştırarak ,nasıl güçlendiririz derdine düşeceğiz , bu dert bizi , gündüzünü dinlenmeden , gecesini kendine örtü eylemeden yollara düşürecek , yine Cumhurbaşkanımızın her zaman bize direktifleri olan , gidilmedik mahalle, ulaşılmadık ev , sıkılmadık el bırakmayacak, kutlu davamızı, milletimize yaptığımız hizmetlerimizi anlatacağız, şimdi bugünden tezi yok her zaman olduğu gibi yeniden yollara düşme vaktidir dedi.
+2
0
Erişilen Kişiler
0
Etkileşim
Gönderiyi Öne Çıkar
Beğen
Yorum Yap
Paylaş
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.