Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
24-01-2022 11:07:17

BAŞKAN TOMAKİN; MİLLETİN TEMSİL EDİLDİĞİ CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINA HAKARET ETMEK GÖZÜ DÖNMÜŞLÜKTÜR, HADSİZLİKTİR, ZAVALLILIKTIR

BAŞKAN TOMAKİN; MİLLETİN TEMSİL EDİLDİĞİ CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINA HAKARET ETMEK GÖZÜ DÖNMÜŞLÜKTÜR, HADSİZLİKTİR, ZAVALLILIKTIR
-CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ZAFERLERİNİ HAZMEDEMEYEN “HAZIMSIZ GÜRUH” SİSTEMATİK VE GÖZÜ DÖNMÜŞ BİR ŞEKİLDE SALDIRILAR DÜZENLEMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.
-SÖYLEYECEK SÖZÜ OLMAYAN ÇARESİZLER, YA KÜFÜRLER SAVURUR YA TEHDİT VE HAKARETLERDE BULUNUR YA DA SALDIRIYA GEÇER
-CUMHURBAŞKANIMIZI HEDEF ALAN ÇİRKİNLİĞİ, ANTİ DEMOKRATİK VE FAŞİZAN SÖZLERİ ŞİDDETLE KINIYORUZ
İl Başkanı Halit Tomakin, 81 il de eş zamanlı olarak CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu , sözde gazeteci Sedef Kabaş hakkında Ordu Adliyesine giderek suç duyurusunda bulundu, İl Başkanı ile birlikte parti yöneticilerde suç duyurusunda başkana destek vermek için adliye önünde toplandı. Burada bir basın açıklaması yapan İl Başkanı Tomakin daha sonra Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusu dilekçesini verdi.
TELE1 EKRANLARINDA SİSTEMATİK OLARAK PARTİMİZE, GENEL BAŞKANIMIZA İLKE, AHLAK, HUKUK TANIMAYAN HAKARETAMİZ İFADELERLE EN AĞIR SALDIRILAR GERÇEKLEŞTİRİLMEKTEDİR
Başkan Tomakin Açıklamasında , CHP’nin adeta yayın organı haline gelen Tele1 ekranlarında sistematik olarak partimize, Genel Başkanımıza ilke, ahlak, hukuk tanımayan hakaretamiz ifadelerle en ağır saldırılar gerçekleştirilmektedir. 14 Ocak’ta, Uğur Dündar'ın moderatörlüğündeki programa CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ve sözde gazeteci Sedef Kabaş konuk olmuştur. Bu programda Kabaş, AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bu defa hiçbir şekilde tahammülü mümkün olmayan ağır bir hakarette bulunmuştur. Daha öncesinde değişik zamanlarda ağır hakaretlerde bulunmuş program konukları da bu hakarete sessiz kalarak ortak olmuşlardır.
TÜRKİYE BÖLGE COĞRAFYASINDA VE ULUSLARARASI ARENADA SÖZ SAHİBİ BİR ÜLKE KONUMUNA GELMİŞTİR.
Ülkemiz, son yirmi yıldır diplomasiden askeri hamlelere, sanayiden teknolojiye, sağlıktan adalete yaptığı devrimsel kalkınma hamleleri ile tarih sahnesinde kutlu yürüyüşüne devam etmektedir. Yapılan kalkınma hamleleriyle prangalarından kurtulan ülkemiz itibar kazanmış; bölge coğrafyasında ve uluslararası arenada söz sahibi bir ülke konumuna gelmiştir.
Bu büyük başarıda en büyük pay hiç şüphesiz Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a aittir.
CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN ZAFERLERİNİ HAZMEDEMEYEN “HAZIMSIZ GÜRUH” SİSTEMATİK VE GÖZÜ DÖNMÜŞ BİR ŞEKİLDE SALDIRILAR DÜZENLEMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.
Siyasete girdiği yıllardan bu yana, muhalefete sayısız mağlubiyet yaşatan, halkın teveccühüyle seçimler kazanan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu zaferlerini hazmedemeyen “hazımsız güruh” sistematik ve gözü dönmüş bir şekilde saldırılar düzenlemeye devam etmektedir.
Ülkemiz, bir yandan son yirmi yılda gerçekleştirdiği yoğun kalkınma hamleleri serüvenine devam ederken; bir yandan da maalesef dünyanın hiçbir ülkesinde görülmeyecek kadar düşük seviyede bir muhalefet anlayışının engellemeleriyle karşı karşıya kalmaktadır.
Bu seviyesi düşük muhalefet anlayışı; ülkemizin içeride ve dışarıda menfaatinin her daim karşısında yer alarak toplumsal huzurumuza kastedecek hiçbir fırsatı kaçırmamakta ve gizli açık her türlü ihanet şebekeleriyle ortak hareket etmekten imtina etmemektedir.
Milletimizin oylarıyla seçilmiş Sn. Cumhurbaşkanımızın ve milletimizin değerlerinin karşısında durmayı muhalefet yapmak zanneden bu aciz zihniyet, bir kere daha kendisini göstermiştir.
SÖYLEYECEK SÖZÜ OLMAYAN ÇARESİZLER, YA KÜFÜRLER SAVURUR YA TEHDİT VE HAKARETLERDE BULUNUR YA DA SALDIRIYA GEÇER
Söyleyecek sözü olmayan çaresizler, ya küfürler savurur ya tehdit ve hakaretlerde bulunur ya da saldırıya geçer. Şundan emin olabilirsiniz, siz saldırdıkça biz liderimizi daha çok seviyoruz, ona daha sıkı sarılıyoruz. Siz saldırdıkça, Büyük Türkiye’nin Büyük Lideri’nin açtığı yolda devam eden yürüyüşümüzü daha kararlı sürdürüyoruz.
MİLLETİN TEMSİL EDİLDİĞİ CUMHURBAŞKANLIĞI MAKAMINA HAKARET ETMEK GÖZÜ DÖNMÜŞLÜKTÜR, HADSİZLİKTİR, ZAVALLILIKTIR
Basın ilke ve ahlakına saygı duymayan zavallı sözde gazeteci Kabaş’ın, tek misyonu AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza nefret kusmak olan bu televizyon kanalında liderimize yaptığı hakaretleri asla kabul etmiyoruz. Bu ülkeye hizmet etmekten başka derdi ve tasası olmayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmek kimsenin haddi değildir. Cumhurbaşkanlığı makamı, bu milletin iradesini temsil eder. Milletin temsil edildiği Cumhurbaşkanlığı makamına hakaret etmek gözü dönmüşlüktür, hadsizliktir, zavallılıktır. Hiçbir akl-ı selim sahibi, hakareti ifade özgürlüğü olarak nitelendiremez.
CUMHURBAŞKANIMIZI HEDEF ALAN ÇİRKİNLİĞİ, ANTİ DEMOKRATİK VE FAŞİZAN SÖZLERİ ŞİDDETLE KINIYORUZ
Cumhurbaşkanımızı hedef alan bu çirkinliği, anti demokratik ve faşizan sözleri şiddetle kınıyoruz. AK Parti teşkilatları olarak Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında suç duyurusunda bulunduğumuzu ve bu meselenin sonuna kadar takipçisi olacağımızı tüm kamuoyunun bilgisine arz ederiz.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.