Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
05-07-2021 16:26:32

KADIN KOLLARI TEŞKİLAT BAŞKANI ZEYNEP ÖZEN ; İNSANDA BİR SEVİYE OLUR BİR VİCDAN OLUR

FATMA YÜMLÜ NE 2002 YILINDA NEDE BAŞKA BİR ZAMAN DİLİMİNDE AK PARTİ’DE SİYASET YAPMAMIŞ, AK PARTİ’NİN HİÇBİR KADROSUNDA GÖREVDE BULUNMAMIŞTIR

İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Zeynep Özen, BBP Kadın Kolları Başkanı Fatma Yümlü’nün açıklamalarını üzüntü ile takip ettiğini ifade ederek, hanımefendi gözaltına alınmasını Cumhurbaşkanımızı eleştirmesine bağlaması tamamen yalan ve gerçek dışı bir beyandır çünkü, hanımefendinin programı olaydan 1 hafta önce meydana gelmiştir.1 hafta sonra farklı bir konu ile gözaltına alınmasını Cumhurbaşkanımıza bağlaması gündem olma çabası içinde giren birisinin bataklığa saplanmış hali gibi çırpınışıdır. Bu tek kelime ile ayıptır, densizliktir dedi.

hiçbir AK PARTİ’li Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızdan korkmaz; o, milletinden aldığı güçle, milletinin vermiş olduğu idare teslimiyetiyle, milletine hizmetle yoluna  devam ediyor.

Teşkilat Başkanı Özen,  Hanımefendi özgürce ,olabildiğince, Cumhurbaşkanımızı eleştirebiliyor , hakaret de edebiliyor , kimse ona bir şey demiyor , yalan beyanla ben Cumhurbaşkanını eleştirdim diye göz altına alındım deme cesaretini kendinde bulabiliyor, örnek aldığınız demokrasinin beşiği denilen İngiltere ‘de kraliçe hakkında en ufak bir eleştiri yapın bakalım ne oluyor , ama Cumhurbaşkanımızı Seviyesizce eleştirebiliyor,   kendisinin tamamen farklı bir konu üzerinden göz altına alınmasında bir uygunsuzluk ve hukuksuzluk varsa zaten yetkili  merciler gereğini yapacaktır. Valilikte konu ile ilgili soruşturma açıldığını açıklamıştır. Bu hanımefendi de yalancılar kervanına katılmıştır .Sanki hanımefendiyi tehdit eden oldu, sanki hanımefendiye rızkı biz veriyoruz diyen oldu, hiçbir AK PARTİ’li Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızdan korkmaz; o, milletinden aldığı güçle, milletinin vermiş olduğu idare teslimiyetiyle, milletine hizmetle yoluna  devam ediyor.  Recep Tayyip Erdoğan sevgi dili, kucaklayıcı siyaseti ,baba şefkati ,sadece AK PARTİ’de değil toplumun her kesiminde kabul görmüştür. Bunun ispatı da 2002 yılından bu yana yapılan her seçimde milletimiz kendisini baş tacı etmiştir. Acaba bu hanımefendi yalan beyanlarla , yalanı kendine iş edinmiş birilerinin dümen suyuna mı gitmektedir. Kim , dini , kitabı , Allah’ın emirlerini yok saydı, Sayın Cumhurbaşkanımızı eleştirirken yalan yanlış beyanlarla nefretini kusması kabul edilir cinsten değildir. İnsanda bir seviye olur, insanda bir vicdan olur dedi. 

Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Zeynep Özen, İki lider , Cumhur ittifakının  paydaşı olarak Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız  Recep Tayyip Erdoğan ile BBP Genel Başkanı  Sn.Mustafa Destici  Ülkemizin bekası ülke meseleleri ve dünya meselelerini birlikte uyum içinde yürütmektedirler.  Hanımefendinin iddia ettiği gibi kimse tek partili olmak zorunda değil .Onlar BBP ‘de siyaset yapıyor , bizde AK PARTİ’de ,eğer tek parti özlemi çekiyorsa hanımefendinin bulunduğu yer yanlıştır. O ,zaman milli şeflik dönemindeki gibi  yani CHP ‘de siyaset yapmalıdır ifadelerini kullandı.

FATMA YÜMLÜ NE 2002 yılında nede başka bir zaman diliminde AK PARTİ’de siyaset yapmamış, AK PARTİ’nin hiçbir kadrosunda görevde bulunmamıştır

İl Teşkilat Başkanı Zeynep Özen, Hanımefendi iddiasında yalanlarına bir yenisini daha ekleyerek 2002 yılında siyasete AK PARTİ’de başladığını  beyan etmiş ,bazı yanlışlarını gördüğü içinde istifa ettiğini belirtmiş ,herkeste bir AK PARTİ düşmanlığı, ben önceden o, partideydim de , şimdi bu partiye geçtim primi yapma sevdası doğmuş , başka bir partide siyaset yapmak için referansları AK PARTİ olmuş ,kim hangi partide siyaset yapıyorsa yapsın demokrat,k özgülüğünü istediği gibi kullanabilir . Ancak  bu hanımefendi kayıtlarımızda 2013 yılında AK PARTİ’de Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına müracaatta bulunmuş ,aday yapılmayınca 2014 yılında partideki üyeliği ,başka bir partiye üye olduğu için düşürülmüştür. İddia ettiği gibi  ne 2002 yılında nede başka bir zaman diliminde AK PARTİ’de siyaset yapmamış, AK PARTİ’nin hiçbir kadrosunda görevde bulunmamıştır. Aday adaylığında , kısa dönem AK PARTİ macerası başlamadan bitmiş  ,birileri gibi aday yapılmayınca küstüm ben sana oyununu oynamıştır dedi.

 

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.