Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
16-10-2021 17:40:58

BUGÜN BÜTÜN KAMUOYU ANKETLERİNDE AK PARTİ AÇIK ARA BİRİNCİ PARTİDİR VE TÜM YAŞ GRUPLARINDA BİRİNCİ PARTİDİR."

AK PARTİ GENEL BAŞKAN VEKİLİ PROF.DR.NUMAN KURTULMUŞ :
-"BUGÜN BÜTÜN KAMUOYU ANKETLERİNDE AK PARTİ AÇIK ARA BİRİNCİ PARTİDİR VE TÜM YAŞ GRUPLARINDA BİRİNCİ PARTİDİR."
-ALLAH'IN İZNİYLE 2023'Ü KAZASIZ BELASIZ ATLATARAK 2024'DE ALDIĞIMIZ OYUN DAHA FAZLASINI ALARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ."
-"BUGÜN BÜTÜN KAMUOYU ANKETLERİNDE AK PARTİ AÇIK ARA BİRİNCİ PARTİDİR VE TÜM YAŞ GRUPLARINDA BİRİNCİ PARTİDİR."
-"TÜRKİYE, SURİYE'Yİ KENDİ GÜVENLİĞİNİN BİR PARÇASI OLARAK GÖRMEKTEDİR"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Bugün bütün kamuoyu anketlerinde AK Parti açık ara birinci partidir ve tüm yaş gruplarında birinci partidir." dedi.
"ANKETLERDE, AK PARTİ AÇIK ARA BİRİNCİ"
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Ordu'da AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda yaptığı konuşmasında kamuoyu anketlerine değinen Kurtulmuş, AK Parti'nin açık ara birinci parti olduğunu söyledi:
"Bugün bütün kamuoyu anketlerinde AK Parti açık ara birinci partidir ve bütün yaş gruplarında birinci partidir. Bu başarılarımızın arkasında siyasi tecrübelerimiz var. Bu başarının arkasında gerçekten fedakarca çalışmanın yeri var."
"İNŞALLAH YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ"
Şimdi önlerinde çok daha önemli bir sınav olduğuna değinen Kurtulmuş, "Gönle girmek zordur ama gönüllerden düşmemek çok çok daha zordur. Önümüzdeki 2023 ve 2024'ün bizim açımızdan siyasal ahlak bakımından belirleyici olan kısmı burasıdır. Gönüllerden düşmemektir. Bu fedakarlık ister, daha çok çalışmak ister, daha çok emek ister. İnşallah yolumuza devam edeceğiz. Allah'ın izniyle 2023'ü kazasız belasız atlatarak 2024'de aldığımız oyun daha fazlasını alarak yolumuza devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu.
"TÜRKİYE, SURİYE'Yİ KENDİ GÜVENLİĞİNİN BİR PARÇASI OLARAK GÖRMEKTEDİR"
Öte yandan, "Bugünlerde yeniden Suriye'de Türkiye aleyhine faaliyetler fışkırtılıyor." diyen Kurtulmuş, sözlerine şöyle devam etti:
"Türkiye'nin Suriye denkleminin dışına atılarak Suriye'de görmüş olduğu, kendisine karşı eylem içerisinde olanları önleme ve Suriye'nin birlik, bütünlüğünü sağlama fonksiyonunu icra edemez hale gelmesini istiyorlar. Kim hangi taşeron örgütü kullanırsa kullansın Türkiye, Suriye'yi kendi güvenliğinin bir parçası olarak görmektedir. Bizim derdimiz Suriye'yi kimin yöneteceği değil, bizim derdimiz Suriye'nin petrollerine kimin konacağı da değildir. Bizim derdimiz kardeş Suriye halkının Türkü ile, Kürt'ü ile, Arap'ı ile, Müslüman'ı ile, Sünni'siyle bir arada bütün bir şekilde yaşamasıdır."
"KİMSE ŞU SORUYU SORMUYOR: AMERİKA'NIN AFGANİSTAN'DA NE İŞİ VARDI?"
Kurtulmuş, Afganistan'dan Amerika'nın çekildiğini anımsatarak "Kimse şu soruyu sormuyor, Amerika'nın Afganistan'da ne işi vardı? Şimdi ağlıyorlar. Afganistan'da 75 milyar dolarlık silah ve mühimmat Taliban'ın eline geçti. Şu soruyu niye sormuyorsunuz peki, bu 75 milyar doları Afganistan'ın sağlık hizmetleri ve eğitim hizmetleri için harcasaydınız bugün Afganistan'da eğitim ve sağlık meselesi çözülürdü. Onların Afgan halkının eğitimli olması, sağlıklı olması gibi bir derdi yoktur. Onların derdi Afganistan'ın imkanlarına, kaynaklarına nasıl çökecekleridir." ifadelerini kullandı.
"AFGAN HALKININ TAMAMI BİZİM KARDEŞİMİZDİR"
Orada oynanan oyunu bildikleri için dün Afganistan'dan Taliban heyetinin Türkiye'ye geldiğini anımsatan Kurtulmuş, şunları kaydetti:
"Her vesile ile Taliban'a da Türkiye olarak nasihatlerimizi söylüyoruz. Diyoruz ki bütün toplumsal kesimlerin temsil edildiği, işin içerisinde olduğu kapsayıcı bir yönetim tarzını ortaya koyun. İnsanlara ayrımcılık yapmayın. Kadınlara karşı bir ayrımcılık içerisinde olmayın. Eğitim meselesini önemseyin. Bütün bunları dost bir millet olarak gördüğümüz Afgan halkının gelişmesi ve kalkınması için söylüyoruz. Çünkü bizim Afganistan'ı kimin yöneteceğiyle bir kaygımız yoktur. Afgan halkının tamamı bizim kardeşimizdir, bizim dostumuzdur."
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.