Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
14-07-2022 12:20:38

BAŞKAN TOMAKİN ; EN TEHLİKELİ DÜŞMAN  BİZE BENZEYİP BİZDEN OLMAYANDIR…!

BAŞKAN TOMAKİN ; EN TEHLİKELİ DÜŞMAN  BİZE BENZEYİP BİZDEN OLMAYANDIR…! (HZ.ALİ)

 

-15 TEMMUZ 2016’DA MİLLETİN İRADESİ, DARBECİLERİN ZULMÜNE KARŞI GALİP GELDİ

 

15 TEMMUZ’DA ZALİMLER, HAİNLER,DARBECİLER,FETÖ  YENİLDİ . MİLLET VE MİLLETİN İRADESİ KAZANDI “HAK GELDİ BATIL ZAİL OLDU”.

 

İl Başkanı Halit Tomakin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yayımladığı mesajında, 15 Temmuz 2016 ‘da Milletin iradesi , darbecilerin zulmüne karşı galip gelmiştir diyerek. Hz.Ali Efendimizin tarihe not düşen, bugün söylemiş gibi tazeliğini koruyan, “en tehlikeli düşman bize benzeyip bizden olmayandır “ sözünde buyurdukları gibi , FETÖ  denilen hain örgüt, yıllarca bu aziz milletimizin dinini, inancını, mukaddesatını sömürdü ,bizden göründü , eğitim adı altında evlatlarımızı devşirdiler dış güçlerin maşası yaptılar,   milletimizin bir kısmı  onun güzellemelerine aldandı, ağlamasına aldandı, din kisvesine bürünmüş bu vampirler milletimizin kanını emdi, 40 yılda ektikleri tohumları kusma zamanı gelmişti .FETÖ’nün talimatı ile 15 Temmuz’da yarattıkları vampirlere doğrultun bakalım şimdi kendi milletinize silah deyince ,hipnoz edilmiş rütbeli ,rütbesiz asker görünümlü teröristler, milletin onlara emanet ettiği (namusu) silahı ile gözünü kırpmadan 251 vatan evladını şehit ettiler . ALLAH cc. bir daha göstermesin eğer başarsalardı kaç vatan evladı daha şehit edilecekti kim bilir. İşte bu yüzden 15 Temmuz hain darbe girişimi unutulmamalı, unutturulmamalı, gelecek nesillere aktarılmalı, din kisvesi altına bürünmüş ama İSLAM dininden zerre nasibini almamış , CIA güdümlü teröristbaşı FettullahGülen’in bu millete yaptıkları nesilden, nesile aktarılmalı dedi.  

 

"Eğer Allah Size Yardım Ederse Artık Sizi Yenip Mağlup Edecek Yoktur. Eğer Sizi Yardımsız Bırakıverirse, O'ndan Başka Size Yardım Edecek Kimdir?

Başkan Tomakin , Biz Türk milleti olarak tarih boyunca kadim kodlarımıza yüklenen vatan ve ilay-i Kelimetullah aşkına, o ,gece Liderin çıkın meydanlara emri ile, milletçe destansı bir mücadele vererek, demokrasimizi, milli birliğimizi koruduk. Vatikanla işbirliği yapan FETÖ ‘ye ,CIA ‘ya, AB ‘ye ,bize demokrasi getireceklere öyle mesaj verdik ki, bir daha böyle bir kalkışma yapmamaları için onlara and içtirdik. Oysa onlar demokratik yollardan seçilmiş hükümeti düşürmek , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı katletmek istediler . o gece kadim geleneğinden yüzbinlerce  kahraman çıkarmış bir milletin , topyekûn kahramanlaştığı unutulmaz bir gece olarak tarih sayfasında yerini aldı. 15 Temmuz’da zalimler, hainler, darbeciler yenildi. Millet ve Milletin iradesi kazandı. 15 Temmuz’da “hak geldi batıl zail oldu” diyerek.  Biz ALLAH cc.’nın  "Eğer Allah Size Yardım Ederse Artık Sizi Yenip Mağlup Edecek Yoktur. Eğer Sizi Yardımsız Bırakıverirse, O'ndan Başka Size Yardım Edecek Kimdir? Müminler Yalnız Allah'a Güvensinler." Ayetine inandık iman ettik. Rabbimizin yardımı ile bizi yenemediler , mağlup edemediler, Ona güvendik   inandık boyun eğdik dedi.

 

CANIMIZDAN DAHA KUTSAL BİLDİĞİMİZ , GÖZBEBEĞİMİZ AZİZ VATANIMIZ İÇİN ŞEHİT OLAN TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE MİNNETLE YAD EDİYORUM

 

Başkan Tomakin, Mili iradenin vesayete, ALLAH (cc)’nın yardımıyla hainlere galebe çaldığı , insanlık tarihine altın harflerle yazılacak olan , 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü kutlarken, başta ,bir gonca gül misali vatanı uğruna şehit olan 251 şehidimizi, canımızdan daha kutsal bildiğimiz , gözbebeğimiz aziz vatanımız için şehit olan tüm şehitlerimizi rahmetle minnetle yad ediyor, gazilerimize hayırlı ve uzun ömürler diliyor, bir daha 15 Temmuz’ların yaşanmaması için Rabbimden dua ve niyazda bulunuyorum dedi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.