Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
20-06-2022 17:37:53

BAŞKAN TOMAKİN ; “DEMOKRASİLERDE SANDIK NAMUSTUR”

BAŞKAN TOMAKİN ; “DEMOKRASİLERDE SANDIK NAMUSTUR”
-ORDU TEŞKİLATLARI GÜÇLÜDÜR 2002 DEN BU YANA YAPILAN 15 SEÇİMDE MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜ İLE BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTIK
-BİZİM YOLUMUZ UZUN VAZİFEMİZ AĞIRDIR, 15 SEÇİM BAŞARISINI ANLAMAK İSTEMEYENLER HEP BAŞKA YERLERE BAKIYOR . HALBUKİ AK PARTİ BU YOLA 2002 DE BAŞLAYAN SERÜVENİNE MİLLETİMİZLE BERABER ÇIKTI
Seçim İşleri İl İstişare toplantısı Parti İl Binasında Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz, Seçim İşleri Başkanlığı Karadeniz Bölge Koordinatörü Bülent Yağmur , Genel Merkez Kadınlar Kolları Seçim İşler Başkanı Havva Sibel Söylemez, Milletvekilleri Ergün Taşçı, Metin Gündoğdu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, İl Teşkilatı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Başkanları İlçe Belediye Başkanları ve 3 kademe Seçim İşleri Başkanlarının katılımlarıyla yapıldı.
ORDU TEŞKİLATLARI GÜÇLÜDÜR 2002 DEN BU YANA YAPILAN 15 SEÇİMDE MİLLETİMİZİN TEVECCÜHÜ İLE ORDU’DAN BİRİNCİ PARTİ OLARAK ÇIKTIK
Toplantının açış konuşmasını yapan İl Başkanı Halit Tomakin, 2023 seçimlerine hazırlanırken , Genel Merkez Seçim İşleri Başkanlığımızın en üst düzeyde ilimizde toplantı yapmasını son derece ehemmiyetli ve önemli buluyoruz , Genel Başkan Yardımcımız Seçim İşleri Başkanımız Ali İhsan Yavuz beye ilimize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakalarından dolayı şükranlarımı sunuyorum diyerek, Ordu Teşkilatları Güçlüdür 2002 den bu yana yapılan 15 seçimde milletimizin teveccühü ile Ordu’dan birinci parti olarak çıktık 15 seçimin başarı ortalaması % 57 ‘dir. 2023 de yapılacak olan 16 ncı seçimde de Allah cc. izni milletimizin teveccühü ile yine birinci çıkacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi.
BİZDE SANDIĞA SAHİP ÇIKMAK, AK PARTİ'NİN KÜLTÜRÜDÜR. “DEMOKRASİLERDE SANDIK NAMUSTUR” SAHADA OLDUĞU GİBİ SANDIKLARDA DA MİLLETİMİZİN İRADESİNİ KORUMAK ADINA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ.
Başkan Tomakin, Bugünkü toplantıda Genel Başkan Yardımcımız seçimlerle ilgili stratejilerimizi sandıklara nasıl sahip çıkılması gerektiğini anlattılar . Bizde sandığa sahip çıkmak, AK Parti'nin kültürüdür. “Demokrasilerde Sandık Namustur” Sahada olduğu gibi sandıklarda da milletimizin iradesini korumak adına çok çalışacağız. Teşkilatlar olarak bizim , durmamız, istirahat etmemiz gibi bir şey söz konusu dahi olamaz, bir seçim bittikten sonra hemen önümüzdeki seçimler için çalışmalarımıza başlarız, Ordu’nun her metrekaresine ayak basmadık yer bırakmayacağız, 2023 seçimleri yüzyılın seçimi olacak , bunun bilincindeyiz . ona göre adımlarımızı atıyor planlamalarımızı ona göre yapıyoruz. Allah cc. İzni Milletimizin teveccühü ile, birileri çatlasa da patlasa da , hep birlikte ,Dünya Lideri ,Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘ı yeniden Cumhurbaşkanı Yapacağız , yeniden Ümmetin başında olacak , dünya mazlumlarının yüzünü yere düşürmeyeceğiz dedi.
BİZİM YOLUMUZ UZUN VAZİFEMİZ AĞIRDIR, 15 SEÇİM BAŞARISINI ANLAMAK İSTEMEYENLER HEP BAŞKA YERLERE BAKIYOR . HALBUKİ AK PARTİ BU YOLA 2002 DE BAŞLAYAN SERÜVENİNE MİLLETİMİZLE BERABER ÇIKTI
Başkan Tomakin , bizim yolumuz uzun vazifemiz ağırdır, 15 seçim başarısını anlamak istemeyenler hep başka yerlere bakıyor . Halbuki AK PARTİ bu yola 2002 de başlayan serüvenine milletimizle beraber çıktı. Bugüne kadar gerek Ordumuz için gerekse Türkiye’miz için her ne yaptıksa milletimiz için yaptık, bugüne kadar hangi sorunun üstesinden gelmişsek yine milletimizin duası ve desteği sayesinde geldik. Biz Ordu için milletimiz için çalıştıkça , gayret ettikçe, ter döktükçe milletimiz bize daha çok sahip çıktı diyerek, biz bölük pörçük olmuş birbirine benzemeyen 6+1 masanın tehditlerine , çirkinliklerine, kulak asmayacağız bizim yönümüz milletimizin yanında milletimize dönük olacaktır dedi.
Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.